• slidebg1
  BYDLENÍ
  V BLÍZKOSTI CENTRA

  DÍKY SVÉ POLOZE PŘÍMO U TRAMVAJOVÉ ZASTÁVKY JE CENTRUM MĚSTA RYCHLE A DOBŘE DOSTUPNÉ.

 • slidebg1
  PRONÁJMY
  K BYDLENÍ

  PŘÍJEMNÝ PENZION V PROGRESIVNĚ SE ROZVÍJEJÍCÍ ČÁSTI PRAHY S VÝBORNOU DOPRAVNÍ DOSTUPNOSTÍ CENTRA MĚSTA.

Kamera Apartments

Kamera Apartments je příjemný penzion v progresivně se rozvíjející části Prahy s výbornou dopravní dostupností centra města. Nabízíme Vám pohodlné ubytování v jedenácti apartmánech rozdělených do tří typů ve zcela rekonstruovaném domě. Apartmány se nacházejí ve prvém poschodí a apartmány typu Studio Plus a Twin Extra mají vlastní terasu. Všechny jsou plně vybaveny zakázkovým nábytkem, TV se satelitním příjmem, vysokorychlostním připojením na internet, kuchyňkou s veškerými kuchyňskými spotřebiči, nádobím a vůbec vším, abyste se cítili jako doma. Je možné využít parkoviště s nepřetržitou ostrahou přímo u objektu. Díky své poloze přímo u tramvajové zastávky je centrum města rychle a dobře dostupné. V blízkosti se nachází supermarket, restaurace a veškerá občanská vybavenost. Bydlet v blízkosti centra a přesto daleko od ruchu a shonu – to znamená bydlet v Kamera Apartments.

Apartmány

STUDIO 1 +KK

STUDIO 1 +KK

Studio je ideální pro dvě osoby Je plně vybaveno zakázkovým dřevěným nábytkem (dvoulůžko, posezení, vestavěné skříně). Jako podlahová krytina je užita dřevěná plovoucí podlaha. Kuchyně Sykora má vše, co potřebujete k vaření (vestavěná lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster, příbory, nádobí). Televize se satelitním přijímačem jsou samozřejmostí. Možnost vysokorychlostního připojení k internetu.

STUDIO PLUS 1 +KK TERASA

STUDIO PLUS 1 +KK TERASA

Stejně jako Studio je plně vybaveno zakázkovým nábytkem, kuchyní Sykora s vestavěnými spotřebiči (vestavěná lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toaster, příbory, nádobí) a myčkou nádobí. Na podlahách jsou položeny koberce v barevném tónu odpovídajícím zařízení apartmánu. TV + satelitní přijímač a možnost DSL internetu. Každé Studio Plus má vlastní terasu s pohodlným venkovním posezením a markýzou proti slunci.

TWIN EXTRA 2 +KK TERASA

TWIN EXTRA 2 +KK TERASA

Twin Extra je byt s vnitřní koncepcí 2+kk. Je plně vybaveno zakázkovým dřevěným nábytkem, v obývacím pokoji se nachází kuchyně Sykora s vestavěnými spotřebiči a myčkou nádobí. Jako podlahová krytina jsou zde koberce. K dispozici je Vám LCD televize se satelitním přijímačem a DVD přehrávače a vysokorychlostní připojení k internetu. Každému Twin Extra náleží velkometrážní terasa s pohodlným venkovním posezením a markýzou proti slunci.

Naše další nemovitosti

KONTAKT

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Letiště Praha Ruzyně -> Kamera Apartments bus č. 100 -> metro Zličín -> metro Anděl -> tram 12, 14, 20 -> Chaplinovo náměstí -> 100 m pěšky

 

Praha Hlavní Nádraží -> Kamera Apartments tram č. 9 -> Anděl -> -> tram 12, 14, 20 -> Chaplinovo náměstí -> 100 m pěšky

 

nebo: metrem na Florenc -> přestup na trasu B -> Anděl -> tram 12, 14, 20 -> Chaplinovo náměstí -> 100 m pěšky

 

Nádraží Praha Holešovice -> Kamera Apartments metrem na Florenc -> přestup na trasu B -> Anděl ->tram 12, 14, 20 -> Chaplinovo náměstí -> 100 m pěšky